KÜSKi ja Alutaguse vallavalitsuse toel on alates 2023. aastast Kiikla rahvamajas kaks 3-kohalist ja üks 2-kohaline magamistuba.
Tubadel on ühine dušširuum ja WC.
Võimlik on tellida sauna.
Tubade broneerimiseks ja soovi korral muinasjutuprogrammi tellimiseks palume ühendust võtta telefonil 5190 2091, Ruth Linnard. 

Projekt majutusvõimaluste loomine kogukonnateenuse täiendamiseks.

Eesmärk: MTÜ Maadaami kogukonnateenus on arenenud edasi pakkudes majutusteenust oma piirkonna külalistele või kogukonnateenusena korraldatavates projektides osalejatele.

Toetussumma: KÜSK 8699 eurot, Alutaguse Vallavalitsus 500 eurot

Olulisemad tegevused ja tulemused: Et pakkuda kogukonnateenust senisest aktiivsemalt ja laiemale sihtgrupile sealhulgas ka kaugemalt tulnud külalistele peab ühing vajalikuks alustada majutusteenuse väljatöötamist. Eelnevast lähtudes sisustatakse Kiikla rahvamaja alumisel korrusel eraldiseisvad 3 ruumi n.ö. magamistubadeks, kus on 8 voodikohta ja võimalus 4 lisamadratsi paigutamiseks. 2 tuba on 3-kohalised ja üks 2-kohaline. Ruumid sisustatakse koduses stiilis. Siinkohal tuleb kasuks ühingu liikmete käsitööoskus ja rikkalik lapitöökogemus. Majandama ja ruumide korrashoiuga hakkavad tegelema kogukonna liikmed. Tualettruumid ja pesemisvõimalus asuvad ruumide kõrval asuvas saunakompleksis, mille haldajaga lepitakse kokku nende kasutustingimustes. Külastajaid oodatakse suveperioodil juunist augustini. Meie kogukonnateenuse 2-päevane programm pakub lugude jutustamist, piirkonna looduse eripära ja taaskasutusel põhinevat käsitööd. Tulevikus tekib võimalus teha suuremaid teatrilaagreid, keelelaagreid jms, sest olemas on võimalused ka spartalikumaks majutuseks, gruppide juhendajatele ja bussijuhtidele saaks siis pakkuda voodimajutust. Alutaguse Vallavalitsus toetab kogukonna algatust, Samuti on üheks turismivaldkonna väljakutseks Alutaguse valla arengukavas 2021 – 2030 märgitud majutuskohtade vähesus ja vajadus arendada turismiteenust. Teenusepakkujateks on kogukonna liikmed. Ruumide sisustamine ja majutusvõimaluse lisamine kogukonna muinasjutuprogrammi on sissejuhatuseks pikemas perspektiivis majutusteenuse pakkumisele. Alustuseks kaardistatakse erinevate kogukonnaliikmete võimalused ja roll meeskonnas ning panustatakse peamiselt vabatahtliku tööga. Teenuse arenedes on võimalik töökoha loomine.

Mööbli kokkupaneku talgud